Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Gizlilik ve Güvenlik

Kredi kart bilgileriniz www.nkitap.net sitesinde kayıtlı tutulmaz. Kredi kart bilgileriniz sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgiler başkaları tarafından görülmesi ve ele geçirmesi mümkün değildir.

 

www.nkitap.net alışveriş sitesinde kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz (ad soyad, email gibi) başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz. 

 

Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz. www.nkitap.net sitesine kayıt olmak için kullanılan bilgiler yalnız kendi analizlerimiz için kullanılır.

 

www.nkitap.net alışveriş sitesinde kullanılan tüm grafik, yazı ve resimlerin kullanım hakkı www.nkitap.net sitesine ait olup, izinsiz kullanım halinde her türlü yasal hakkını saklı tutar.

 

www.nkitap.net sitesi üzerinde farklı web sitelerinin linkleri olabilir. www.nkitap.net tarafından verilen güvenceler yalnız site içinde geçerlidir, bağlantılı olan ya da olmayan diğer siteleri kapsamaz.

 

www.nkitap.net sitesi üyelik şartlarına uymayan ya da etik davranmayan kişilerin üyeliklerini iptal edebilir ya da dondurabilir.

 

www.nkitap.net sitesi her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.

Kapat